34508 Pułapka METALOWA AUTOMATYCZNA

 34508 Pułapka METALOWA AUTOMATYCZNA
Kod produktu: 34508
Producent:
Złota Rybka
Cena:30.00PLN
Dostępność:duża
Ilość: szt.
Stan:Nowy
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)

 

Rewelacyjna  i niezawodna sekwencyjna pułapka na myszy. Nie wymaga ciągłego nastawiania, pilnowania przynęty i wyrzucania schwytanych myszy. Pułapka jest w pełni humanitarna i 100% bezpieczna dla myszy. Nie zabija nie rani, chwyta wiele myszy na raz nie robiąc im krzywdy. 

Jest to jedyne skuteczne rozwiązanie problemu inwazji myszy. Wyposażona jest w 2 specjalne zapadki grawitacyjne - mysz wchodzi do środka i nie może się już wycofać dodatkowo zapadka automatycznie ustawia się na schwytani kolejnej myszki. Zlapać kilka czy nawet kilkanaście myszy na raz nie stanowi najmniejszego problemu. 

Oferowana pułapka stanowi alternatywę dla pułapek zatrzaskowych i trutek na myszy. Jest ekologiczna i humanitarna. To my decydujemy co zrobić z żywymi schwytanymi myszami, a wiadomo że użycie trucizny na myszy wiąże się z problemem martwych myszy które zalegają w kontach i zakamarkach częstokroć rozkładające się myszy niosą smród i odór roznoszący się długotrwale po całych posesjach. 

Pułapka jest solidnie wykonana z metalu, jedynie górna pokrywka jest przezroczysta. Pułapka posłuży wiele lat i na pewno stanowić będzie najskuteczniejszy środek deratyzacyjny - lepszy od kota, pułapek zatrzaskowych i trutek.

Kolory:

srebrny

Materiał:

blacha ocynkowana, plexi

Opakowanie:

sprzedawane luzem na sztuki

Rozmiar:

28 x 21 x 6 cm