Cena:30,00PLN
Ilość: szt.
Producent:
Złota Rybka
Stan:Nowy
Rewelacyjna  i niezawodna sekwencyjna pułapka na myszy. Nie wymaga ciągłego nastawiania, pilnowania przynęty i wyrzucania schwytanych myszy. Pułapka jest w pełni humanitarna i 100% bezpieczna dla myszy. Nie zabija nie rani, chwyta wiele myszy na raz nie robiąc im krzywdy. 

Jest to jedyne skuteczne rozwiązanie problemu inwazji myszy. Wyposażona jest w specjalną zapadkę - mysz wchodzi do środka dotyka języka i nie może się już wycofać dodatkowo zapadka automatycznie się zamyka .

Oferowana pułapka stanowi alternatywę dla pułapek zatrzaskowych i trutek na myszy. Jest ekologiczna i humanitarna. To my decydujemy co zrobić z żywymi schwytanymi myszami, a wiadomo że użycie trucizny na myszy wiąże się z problemem martwych myszy które zalegają w kontach i zakamarkach częstokroć rozkładające się myszy niosą smród i odór roznoszący się długotrwale po całych posesjach. 

Pułapka jest solidnie wykonana z metalu, jedynie górna pokrywka jest przezroczysta. Pułapka posłuży wiele lat i na pewno stanowić będzie najskuteczniejszy środek deratyzacyjny - lepszy od kota, pułapek zatrzaskowych i trutek.

Kolory:

Srebrny

Materiał:

blacha ocynkowana, siatka cynkowana 

Opakowanie:

sprzedawane luzem na sztuki

Rozmiar:

Długość :15 cm 

Wysokość :9 cm 

Szerokość :8 cm 

Kupujący ten produkt kupili także: