Avitestim -BOGATY ZAKWASZACZ 500ML

Avitestim -BOGATY ZAKWASZACZ 500ML
Kod produktu: 01743
Producent:
Cena:38.00PLN
Dostępność:duża
Ilość: szt.
Stan:Nowy
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)

Avitestin jest mieszanką kwasu masłowego oraz krótko- i średnio łańcuchowych kwasów tłuszczowych. Redukuje wartość pH wody pitnej oraz zmniejsza w ten sposób ryzyko infekcji bakteriami gram dodatnimi. Wysokiej jakości średnio łańcuchowe kwasy tłuszczowe działają aż do jelita cienkiego i pomagają w utrzymaniu jego zdrowia poprzez wspieranie wzrostu fizjologicznych bakterii probiotycznych. Zawarty w preparacie kwas masłowy jest aktywny w jelicie, wzmacnia wzrost kosmków jelitowych i poprawia w ten sposób działanie systemu immunologicznego. Poza tym kwasy utrzymują wodę pitną dłużej świeżą i zwiększają przemianę materii gołębi.

Zalecenia dotyczące karmienia:   5 ml na 1 litr wody pitnej

-        Przed obciążeniami i po obciążeniach

-        Młode gołębie w fazie treningowej codziennie.

 

Rada:   Gołębie należy stopniowo przyzwyczajać do nowego smaku.

Uwaga: Avitestin nie może być podawany razem z preparatem Avidress Plus. Bez zastrzeżeń może być jednak podawany z preparatami UsneGano, Carni-Speed iEntrobac.

 

Wskazówki : Ten uzupełniający preparat paszowy może być podawany gołębiom w związku z wyższą zawartością elementów śladowych w porównaniu z karmami kompletnymi tylko z maks. 5% racji dziennej.

Jednoczesne podawanie preparatu Avitestin i leków należy skonsultować z weterynarzem. Nie należy podawać z innymi karmami uzupełniającymi zawierającymi kwasy ani nie stosować w formie nierozcieńczonej. Nie dopuścić do dostania się do oczu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Producent nie ponosi odpowiedzialności za szkody, które wynikłyby z nieprawidłowego użycia produktu.

avitestin500ml-rohnfried1-500x500