Cena:18,00PLN
Ilość: szt.
Producent:
Stan:Nowy

Naturalny wyciąg z czosnku w formie łatwo rozpuszczalnego w wodzie elixiru dla gołębi.

Garlisan to naturalny, wyjątkowo mocny wyciąg czosnkowy, do podawania z wodą pitną dla gołębi. Jako preparat skoncentrowany jest źródłem wysoce aktywnych substancji antybiotycznych , wykazujących niezwykle skuteczne i udowodnione działanie biobójcze wobec bakterii, wirusów i grzybów chorobotwórczych. 

To dzięki wysokiej zawartości jednego z wielu aktywnych składników preparatu - fitoncyduallicyny, posiadającej silniejsze działanie antybiotyczne niż penicylina i tetracyklina, z powodzeniem może być stosowany w profilaktyce i leczeniu infekcji wywołanych przez drobnoustroje takie jak: E. Coli, Salmonella, Mycoplasma, Streptococcus, Staphylococcus aureus.

Poprzez tak szerokie spektrum działania mikrobiologicznego doskonale reguluje skład i i jakość flory bakteryjnej jelit, wpływając tym samym na prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego. Ponadto zwiększa właściwości obronne organizmu, pobudzając reakcje hormonalne i komórkowe układu immunologicznego, a także usprawnia krążenie krwi, oraz neutralizuje działanie szkodliwych toksyn.

Wskazania :

Systematycznie stosowany ułatwia utrzymanie hodowli na maksymalnym poziomie, eliminując ewentualne stany osłabienia, prowadzące do ogólnego spadku zdrowotności, kondycji i formy ptaków.

Skład:
- naturalny wyciąg z czosnku (Alium sativum)
- witamina C 1000 mg/l.


Stosowanie :

  • W czasie rozpłodu, odchowu młodych i w okresie pierzenia :

10-15 ml. na 1 litr wody 2 -3 razy w tygodniu

  • W czasie lotów :

10-15 ml. na 1 litr wody 1 raz na początku każdego tygodnia

  • W okresie spoczynku i zimą :

10 - 15 ml. na 1 litr wody 1- 2 razy w tygodniu.

Kupujący ten produkt kupili także:

Oreganium250gr Nowość
 Łodygi tytoniowena  lęgi1,5 kg NowośćPromocja
1440
Proso Czerwone 1KgProso Czerwone 1Kg NowośćBestseller
00042