Karma Zimowa dla dzikich ptaków -10 kg

 Karma Zimowa dla dzikich ptaków -10 kg
 Karma Zimowa dla dzikich ptaków -10 kg Karma Zimowa dla dzikich ptaków -10 kg
Producent:
Złota Rybka
Stara cena:38.50PLN
Cena promocyjna:37.40PLN
Dostępność:duża
Ilość: kg.
Stan:Nowy
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Karma zimowa dla dzikich ptaków 10 kg

Mieszanka przyciągnie do karmnika takie ptaki jak:
 
Dzwońce, Szczygły, Wróble, Trznadle, Sierpówki oraz Sikory (bogatka,modraszka)
 
Ptaki są bardzo częstymi gośćmi w naszych karmnikach, o ile znajdą w nich swoje przysmaki - mieszankę różnych nasion
 
Słonecznika,Kanaru,Prosa,Rrzepaku,Jeczmienia(łuskanego)
 
Dodatkowo możemy dodać,słonecznik łuskany lub rozgniecione Orzechy Ziemne Surowe(to szczególny rarytas i koniecznie musi się znaleźć w karmniku).
 
Skład mieszanki został została opracowany przy konsultacji z Ornitologiem oraz miłośnikami OTOP-u
 
Skład:Słonecznik Czarny,Kanar,Proso,Jęczmień łuskany,Dari,Rzepak,Biały Ryż,Pszenica,Gryka,Siemie.
 
Ten duży wybór pokarmów ziarnojadów można uzupełnić o kasze i płatki zbożowe. Na pewno przyciągnie on ptasi tłum, wśród którego znajdą się także sikory (najczęściej bogatka), uwielbiające nasiona oleiste - słonecznika (niełuskanego), konopi czy rzepaku. A jeśli podrzucimy do karmnika także trochę pestek wiśni lub czereśni, mamy szansę przyciągnąć do niego grubodzioba. Tylko on wśród ptasiej gromady poradzi sobie swoim potężnym dziobem z ich twardą osłoną!
Kupując kilka produktów połącz je razem a my wyślemy w sumie 30kg jedna przesyłką.
 
Nasze zdjęcie pokaże TOBIE jakość mieszanki. Nasze mieszanki od 3 sezonów zostały sprawdzone w profesjonalanym karmniku:


KARMNIK.TV KONIECZNIE ODWIEDZ NASZ KARMNIK. 
 
 
 
Bardzo dobra jakość mieszanki bez zanieczyszczeń.
 
Dla miesznek posiadamy specjalistyczne karmniki:
 
Dzikie Ptaki z Angli 2 138
 
Bardzo ważne jest miejsce, w którym chcemy postawić karmnik. Powinno być ono zaciszne, osłonięte od wiatru, ale jednocześnie uniemożliwiające drapieżnikom (kotom, krogulcom) zaczajenie się w pobliżu karmnika. Najlepsze są miejsca osłonięte domem lub krzewami od strony zachodniej, zwłaszcza jeśli w pobliżu są gęste i dość wysokie krzewy (berberysy, pigwowce, pnące róże itp.), gdzie ptaki łatwo skryją się w razie ataku krogulca. Wokół karmnika, w promieniu kilku metrów, mogą znajdować się jedynie niskie trawy, w których nie zdoła zaczaić się żaden kot.
 
Nieodpowiednimi miejscami do dokarmiania ptaków są przeszklone werandy. Zdarza się, ze spłoszone ptaki rozbijają się lub wręcz zabijają o duże szyby znajdujące się w sąsiedztwie, a krogulce bardzo szybko uczą się zaskakiwać swoje ofiary w takich miejscach. Co innego, gdy karmnik jest zamocowany na parapecie okiennym. Bez trudu można go wtedy czyścić i zaopatrywać w nowe porcje pokarmu, ptaki są łatwe do obserwowania, a w razie spłoszenia nie uderzają z dużą prędkością w szybę, bo jest ona blisko. Jeśli dokarmiamy ptaki na parapecie okna w bloku, sąsiedzi z dołu powinni być o tym uprzedzeni, by nie doszło do sytuacji, że na ich interwencje zostaniemy zmuszeni przerwać dokarmianie w czasie najsilniejszych mrozów, gdy najwięcej ptaków pojawia się przy karmniku. Zwłaszcza kawki i gołębie bardzo zanieczyszczają parapety. Ptaki te w razie zbyt dużej liczebności warto dokarmiać obok bloku, a przy oknie zawieszać tylko słoninę dla sikor.
 
Towar :sprzedawany jest na Wagę
 
Opakowanie 10 kg
 
 
 
Zapraszamy do Bardzo bogatej oferty nasion.

DSC_1281