Karma Zimowa dla ptaków 1 KG
Karma Zimowa dla ptaków 1 KG
Karma Zimowa dla ptaków 1 KG
Cena promocyjna: 3.90PLN 3.75PLN
Ilość: szt.
Producent:
Stan:Nowy

Karma zimowa dla dzikich ptaków 1 kg


Mieszanka przyciągnie do karmnika takie ptaki jak:

Dzwońce, Szczygły, Wróble, Trznadle, Sierpówki oraz Sikory (bogatka,modraszka)

Ptaki są bardzo częstymi gośćmi w naszych karmnikach, o ile znajdą w nich swoje przysmaki - mieszankę różnych nasion

Słonecznika,Kanaru,Prosa,Rezepaku,Jeczmienia(łuskanego)

Dodatkowo możemy doać,słonecznik łuskany lub rozgniecione Orzechy Ziemne Surowe(to szczególny rarytas i koniecznie musi się znaleźć w karmniku).

Skład mieszanki został została opracowany przy konsultacji z Ornitologiem oraz miłośnikami OTOP-u

Skład:Słonecznik Czarny,Kanar,Proso,Jęczmień łuskany,Dari,Rzepak,Biały Ryż,Pszenica,Gryka,Siemie.

Ten duży wybór pokarmów ziarnojadów można uzupełnić o kasze i płatki zbożowe. Na pewno przyciągnie on ptasi tłum, wśród którego znajdą się także sikory (najczęściej bogatka), uwielbiające nasiona oleiste - słonecznika (niełuskanego), konopi czy rzepaku. A jeśli podrzucimy do karmnika także trochę pestek wiśni lub czereśni, mamy szansę przyciągnąć do niego grubodzioba. Tylko on wśród ptasiej gromady poradzi sobie swoim potężnym dziobem z ich twardą osłoną!

Kupując kilka produktów połącz je razem a my wyślemy w sumie 30kg jedna przesyłką.

Nasze zdjęcie pokaże TOBIE jakość mieszanki. Nasze mieszanki od 3 sezonów zostały sprawdzone w profesjonlanym karmniku:

Karmnik Tv

KARMNIK.TV KONIECZNIE ODWIEDZ NASZ KARMNIK. 

 

Bardzo dobra jakość mieszanki bez zanieczyszczeń.

Dla miesznek posiadamy specjalistyczne karmniki:

Dzikie Ptaki z Angli 2 138

Bardzo ważne jest miejsce, w którym chcemy postawić karmnik. Powinno być ono zaciszne, osłonięte od wiatru, ale jednocześnie uniemożliwiające drapieżnikom (kotom, krogulcom) zaczajenie się w pobliżu karmnika. Najlepsze są miejsca osłonięte domem lub krzewami od strony zachodniej, zwłaszcza jeśli w pobliżu są gęste i dość wysokie krzewy (berberysy, pigwowce, pnące róże itp.), gdzie ptaki łatwo skryją się w razie ataku krogulca. Wokół karmnika, w promieniu kilku metrów, mogą znajdować się jedynie niskie trawy, w których nie zdoła zaczaić się żaden kot.

Nieodpowiednimi miejscami do dokarmiania ptaków są przeszklone werandy. Zdarza się, ze spłoszone ptaki rozbijają się lub wręcz zabijają o duże szyby znajdujące się w sąsiedztwie, a krogulce bardzo szybko uczą się zaskakiwać swoje ofiary w takich miejscach. Co innego, gdy karmnik jest zamocowany na parapecie okiennym. Bez trudu można go wtedy czyścić i zaopatrywać w nowe porcje pokarmu, ptaki są łatwe do obserwowania, a w razie spłoszenia nie uderzają z dużą prędkością w szybę, bo jest ona blisko. Jeśli dokarmiamy ptaki na parapecie okna w bloku, sąsiedzi z dołu powinni być o tym uprzedzeni, by nie doszło do sytuacji, że na ich interwencje zostaniemy zmuszeni przerwać dokarmianie w czasie najsilniejszych mrozów, gdy najwięcej ptaków pojawia się przy karmniku. Zwłaszcza kawki i gołębie bardzo zanieczyszczają parapety. Ptaki te w razie zbyt dużej liczebności warto dokarmiać obok bloku, a przy oknie zawieszać tylko słoninę dla sikor.

Towar :sprzedawany jest na Wagę

Opakowanie 1 kg

Przesyłka :

GLS 30 kg-15,00zł-wpłata na konto
GLS 30 kg -20,00 zł -za pobraniem 
 

 

Zapraszamy do Bardzo bogatej ofery nasion.

Kupujący ten produkt kupili także: