Książka: Król Unii Antwerpskiej

Książka: Król Unii Antwerpskiej
Producent:
Inne
Stara cena:42.00PLN
Cena promocyjna:40.00PLN
Dostępność:duża
Ilość: szt.
Stan:Nowy
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)

Eddy Janssens jest człowiekiem młodym, dynamicznym, odnoszącym sukcesy. Pochodzi z Belgii, a dokładniej z Zandhoven. Należy on do młodej generacji hodowców, którzy od 1 stycznia do 31 grudnia są w pełni zaangażowani w swoją pracę. U Janssensa przekłada się to na znakomite wyniki - już od 2009 roku jest jednym z najlepszych hodowców Antwerpii. Każdy wnikliwy obserwator wyników Janssensa może z pełnym przekonaniem stwierdzić, że Eddy nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

 

Ten młody człowiek ma jeszcze co pokazać, a jego możliwości są nieobliczalne. W walce o tytuł „Króla Unii Antwerpskiej” ustąpił miejsca tylko Andre Roodhooftowi, a pokonał nie byle kogo, bo Dirka van Dycka, który w  sezonie zdobył 23 pierwsze konkursy - jak w swoich najlepszych czasach, gdy w powietrzu królował jego „Kannibaal”. Dodam to jeszcze, że „Kannibaal” po przejściu z gołębnika lotowego do rozpłodowego, okazał się jeszcze lepszym rozpłodowcem niż lotnikiem. Dowodem tego jest jego potomstwo, które odnosi sukcesy na całym świecie.

Zdobycie drugiego miejsca w Unii Antwerpskiej, rywalizując z hodowcami znanymi na całym świecie, to nie lada wyczyn. W lotach gołębi dorosłych i młodych wywalczył tytuł 2. mistrza, a gołębiami rocznymi tytuł 1. mistrza Unii. Zaznaczę w tym miejscu, że Unia Antwerpska ciągle uznawana jest na całym świecie za najsilniejsze centrum hodowców gołębi. Lotują tam ludzie, którzy  od lat pracują na swoje nazwisko i renomę, dlatego pokonanie ich jest bardzo trudne.