Cena promocyjna:13,00PLN 11,00PLN
Ilość: szt.
Producent:
Stan:Nowy
Poidło 2 L szare czarne-wzór belgijski

Jedno z najbardziej polecanych przez większość hodowców gołębi ozdobnych poidło typu belgijskiego o pojemności 2 l. Poidło dla gołębi i ptaków egzotycznych zaprojektowane dzięki wieloletniemu ulepszaniu przez najlepszych europejskich hodowców i związki hodowlane, zapewnia optymalny dostęp do zawsze świeżej i czystej wody.

Poidło dla gołębi ozdobnych zbudowane jest z misy o średnicy podstawy 18,5cm. Wokoło umieszczone zostały 4 otwory o wymiarach 7x6,5 cm, dlatego w danej chwili z jednego stanowiska może korzystać wyłącznie jeden gołąb. Dzięki temu poidło jest bardzo łatwe do utrzymania w czystości gdyż gołębie nie będą wchodzić do wody ani brudzić jej piórami czy zanieczyszczać odchodami. Dodatkowo specjalna pokrywka w kształcie stożka, osłania przed zanieczyszczeniami zasobnik na wodę a także sprawia że hodowane gołębie nie mają możliwości siadania na zbiorniku czy przewrócenia poidła.

Zasobnik z wodą dla gołębi ma średnicę podstawy 18,5 cm i wysokość całkowitą 30cm. Wokół przygotowane są 4 stanowiska o wymiarach 7 x 6,5 cm. Całość zabezpieczona jest przez wyjątkową pokrywę w kształcie stożka o średnicy 20 cm i wysokość 11 cm.

Poidełko dla młodych gołębi wykonano z mocnego tworzywa z którego łatwo jest usunąć bród czy nawet zaschnięte ptasie odchody. Poidło jest w kolorze popielatym. W ofercie posiadamy również podła belgijskie dla gołębi pocztowych dostępne w kolorach czarnym, zielonym lub niebieskim.

Kolor: popielaty
Rozmiar: wysokość: 30 cm, średnica podstawy 18,5 cm, otwory 7 x 6,5 cm, pojemność 2 litry
Waga do wysyłki: 0.500 kg
Materiał: wysokiej jakości tworzywo sztuczne
Opakowanie: 1 sztuka

Przesyłka :

GLS 30 kg-16,50 zł -wpłata na konto
GLS 30 kg-24 zł - za pobraniem 

Kupujący ten produkt kupili także: