Cena:25,00PLN
Ilość: szt.
Producent:
Stan:Nowy
Niezawodne poidło wiszące dla gołębi pocztowych, które sprawdzi się w każdej większej wolierze czy gołębniku. Pojnik wykonany jest z mocnego i wytrzymałego tworzywa sztucznego. Zbiornik, który może pomieścić do 7 litrów wody, ma bardzo grube i twarde ścianki, które nie wklęsną się pod wpływem powstającego wewnątrz podciśnienia.

Poidło wiszące dla gołębi ma wysokość całkowitą 50cm, średnica podstawy wynosi 18cm. Dookoła przygotowane jest 6 stanowisk z otworami o wymiarze 6,5x5cm (wys. x szer.). Dzięki temu gołębie nie mają możliwości wchodzenia do misy z wodą, co sprawia że woda zawsze pozostanie czysta i bez zabrudzeń.
Misa do pojenia gołębi mocowana jest do zasobnika za pomocą specjalnych zatrzasków, które pewnie i solidnie spajają oba elementy. Zbiornik posiada widoczną podziałkę, dzięki której można na bieżąco kontrolować ilość ubywającej wody.

Cały pojnik do dużych wolier z gołębiami przystosowany jest do podwieszania za pomocą uchwytu przygotowanego na szczycie zbiornika. W ten sposób woda w poidle dla gołębi nigdy się nie wyleje oraz nie dostaną się do niej żadne zanieczyszczenia ze ściółki czy rusztów podłogowych.

Kolor: niebieski, biały
Rozmiar: wysokość 50 cm, średnica podstawy 18 cm, wymiar stanowiska 6,5 x 5 cm
Waga do wysyłki: 1.200 kg
Materiał: wysokiej jakości tworzywo sztuczne
Opakowanie: 1 sztuka


Przesyłka 

GLS-30 kg- 16,50zł - wpłata na konto 
GLS-30 kg -24 zł za pobraniem