Pułpaka ZYWOŁAPAKA 102x17 x 20 Mniejsza

Pułpaka ZYWOŁAPAKA  102x17 x 20 Mniejsza
Kod produktu: 00545
Producent:
Inne
Cena:90.00PLN
Dostępność:duża
Ilość: szt.
Stan:Nowy
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)

Na szczury, łasice, kuny, tchórze, norki i KOTY

PROFESJONALNA 100%

Pułapka - dwuwejściowa - cała ocynkowana i malowana na maskujący khaki.

Produkcja maszynowa bardzo dokładna. Mechanizm spustowy bardzo czuły i zaopatrzony w 4 haczyki do zaczepiania zanęty tak by było to niewidoczne dla zwierząt. Zanęta np mięso lub chleb wygląda jakby leżała zwyczajnie na tacy a jest przyczepiona do mechanizmu spustowego pułapki i gdy zwierzę chce ją zabrać uruchamia zapadkę a pułapka zatrzaskuje się. Pułapka posiada dodatkowo specjalny duży otwór do umieszczania jaj - ulubionych przysmaków łasicowatych w tym kun. Otwór umożliwia utrzymanie jaja w pozycji stojącej i zabezpiecza je przed łatwym wypadnięciem. Zwierze próbując wyciągnąć jajo równiez uruchamia zapadnię i zamyka pułapkę. Ta pułapka ma system zamknięć blokujących się drzwiczek- jedne drzwiczki zamykają wejście a drugi element dociska je uniemożliwiając ich otwarcie. System ten jest w 100 % niezawodny i działa wieki. Pułapka na całe lata - raz wydajesz pieniądze i już nigdy nie będziesz musiał kupować drugiej pułapki. Pułapka bardzo praktyczna - nieduża typowa na szczury domowe. Zaopatrzona w osłoniętą rączkę nie ma więc obawy że zwierzę zadrapie ci dłoń w czasie transportu pułapki.

Pułapka jest zaopatrzona w klapkę rewizyjną do zadawania przynęt przez co nie trzeba sięgać głąboko do wnętrza pułapki. Klapka zamykana specjalną sprężyną ( scala drzwiczki klapki z pułapką aż w 6 miejscach jak sprężyna od weków) która jest nie do sforsowania nawet przez silne wydry, 100 % gwarancji - patent zielonejłapki.

PUŁAPKA PROFESJONALNA ZAOPATRZONA W AUTOMATYCZNE ZAMKNIĘCIE - BLOKADĘ A TO OZNACZA ŻĘ NIE MOŻNA JEJ PRZYPADKOWO OTWORZYĆ, NAWET GDY ZWIERZE SZALEJE LUB SIĘ RZUCA W PUŁAPCE, GDY PUŁAPKA WYPADNIE LUB SIĘ PRZEWRÓCI NA BOK LUB DO GÓRY DNEM. PUŁAPKĘ MOŻNA OTWORZYĆ TYLKO POPRZEZ ZWOLNIENIE BLOKADY. 100% SKUTECZNOŚCI I PEWNOŚCI ZAMKNIĘCIA. PATENT ZIELONEJŁAPKI. JEDYNE TAKIE PUŁAPKI W POLSCE. MECHANIZM ZAMKNIĘCIA 3 KROTNIE SZYBSZY OD KONWENCJONALNIE ZAMYKANYCH PUŁAPEK. UMOŻLIWIA TO SPECJALNY MECHANIZM ZAMKNIĘCIA KLAPY ZE WSPOMAGANIEM. PATENT ZIELONAJŁPKI. SAMA TACA SPUTOWA WEWNATRZ PUŁAPKI MA ZAOKRĄGLONE ROGI TAK BY POTYKAJĄCY SIĘ ZŁAPANY ZWIERZ NIE PORANIŁ KOŃCZYN I NIE POKRWAWIŁ PUŁAPKI BO WIĘCEJ JUŻ NIC W NIĄ BYŚ NIE ZŁAPAŁ !!!

NA DOLE STRONY JEST FILM POKAZUJĄCY SZYBKOŚĆ DZIAŁANIA I PREZENTUJĄCY KILKA PROFESJONALNYCH MODELI. ZAPRASZAM DO OBEJRZENIA.

pułapka nierdzewna

super szybkie działanie

duża taca na zanętę i na 4 jaja

specjalne 2 haczyki na mięso

szczypce do jajek i mięsa,

hak wiszący na mięso

zawieszka na jajo i granulat

2 poradniki + płyta cd

druga pułapka gratis na krety i nornice

zanęta fish drops na gryzonie 250ml