Rewelacyjna walka z glonami-Trigger 3 - 40szt.

Rewelacyjna walka z glonami-Trigger 3 - 40szt.
Rewelacyjna walka z glonami-Trigger 3 - 40szt.Rewelacyjna walka z glonami-Trigger 3 - 40szt.
Cena:52.00PLN
Dostępność:duża
Ilość: szt.
Stan:Nowy
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)

Trigger 3 -40szt.Rewelacyjny preparat w szaszetkach do walki z glonami. 

Jedna szaszetka na 500 ltr

Uwaga:Koszt wysyłki (wpłata na konto)Poczta Polska Polecony 12 zł

TRIGGER-3 - BIOPREPARAT DO OCZEK WODNYCH

Trigger-3 nie jest koagulantem natychmiast kłaczkującym glony zieleniejące wodę w oczku.

Trigger-3 jest biopreparatem zawierającym wszystkie mikroorganizmy, enzymy i aktywatory biologiczne niezbędne do realizacji prawidłowego, pełnego obiegu materii w stawie. Jest szczepionką. Nie wprowadza do stawu metali ciężkich, ani innych substancji szkodliwych.

Trigger-3 pozwala utrzymać równowagę biologiczną w stawie i spowalnia eutrofizację.

TWÓJ STAW I OCZKO WODNE POD DOBRĄ OCHRONĄ

Trwa moda na małe staw w ogrodzie. Jego wzorzec jest przez większość posiadaczy określony: przeźroczysta woda, kolorowe rybki i piękne roślinki. Jednak wszyscy oni już wiedzą, że to nie takie proste. Dlaczego? Z różnych przyczyn, ale wiele z nich leży po stronie nieświadomego właściciela.

Nie chcemy zanudzać Państwa długim wykładem nt. życia stawów, więc w oparciu o najczęściej zadawane przez Państwa pytania i odpowiedzi na nie, przygotowaliśmy swoisty "test" wiedzy o opiece nad stawem ogrodowym:

Rośliny podwodne są najlepszym kontrolerem ilości substancji nawozowych w wodzie i jednocześnie produkują takie ilości tlenu, że nie wytrzymuje z nimi konkurencji żadne sztuczne napowietrzanie. Jeśli ich nie ma w stawie, musisz robić to za nie!

Zachęcamy wszystkich posiadaczy oczek wodnych i stawów do wykorzystania Triggera-3 i jego właściwości w prawidłowej opiece nad stawem. Dzięki preparatowi staje się to proste.

Aby ułatwić to Państwu dodatkowo, w każdym opakowaniu preparatu umieszczamy test do sprawdzenia aktualnego stanu żyzności wody w stawie i przepis jak postępować