Cena:3.50PLN
Ilość: szt.
Producent:
Stan:Nowy

RUSZT DO CEL LĘGOWYCH-PODŁOGOWY SZARY 36,5 cm x 34 cm

Uniwersalny spód rusztowy do wykorzystywania w gołębnikach i klatkach dla ptaków.

Ruszt do cel dla gołębi na wymiary 36, cm 
x34 cm. Na całej powierzchni rozmieszczone są nóżki o wysokości 2cm.

Całość została wykonana z solidnego tworzywa sztucznego, które jest wytrzymałe na ciężar odchodów, jak również nie niszczeje i nie psuje się pod wpływem kontaktu z fekaliami czy kwaśnymi odchodami ptaków.

Krata do pomieszczeń z gołębiami ma oczka o szerokości 22x22mm i pręty z tworzywa o szerokości 6mm. Dzięki temu zarówno odchody jak i pomiot swobodnie przelatuje przez sztuczny ruszt dla gołębi. Pozwala to na zachowanie odpowiedniej czystości i higieny w wolierach z gołębiami, które nie mają wtedy bezpośredniego kontaktu z fekaliami.

Tworzywo, z którego został wykonany spód na odchody dla gołębi hodowlanych jest bardzo łatwe do utrzymania w czystości. Bród ani kurze odchody nie przylegają do materiału, który można szybko usunąć przy pomocy szpachelki do usuwania nieczystości. Ruszt na odchody dla ptaków ma postać prostokąta o wymiarach 37x34cm, które można swobodnie łączyć by pokryć większy obszar. W celu dopasowania do indywidualnych potrzeb kratę można również docinać czy dzielić na mniejsze kawałki tworząc dowolny kształt.
dostepny 
czarny lub szary