Siemie Lniane -dodatek do zanęty 3,80 zł Kg

 Siemie Lniane -dodatek do  zanęty 3,80 zł Kg
Producent:
Inne
Cena:3.80PLN
Dostępność:duża
Ilość: kg.
Stan:Nowy
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)

Siemie Lniane 1 kg

Siemię lniane jest znane od tysięcy lat i ponoć jest to najstarsza uprawiana “super żywność” na świecie. Obecnie wiele osób dodaje siemię lniane do różnych dań, a także do ciast i koktajli. Dzieje się tak nie tylko ze względu na świetny smak tego składnika, ale również z powodu jego licznych właściwości prozdrowotnych.

Siemię lniane zawiera mnóstwo kwasów tłuszczowych omega-3, śluzu roślinnego oraz linganów. Jest również bogate w błonnik, witaminę B1, miedź, białko, cynk, magnez i mangan. W dodatku jest bezglutenowe! Jeśli chodzi o korzyści dla zdrowia, siemię lniane wspomaga walkę z chorobami serca, łagodzi objawy menopauzy, obniża cholesterol i wspomaga utratę wagi. Wspaniale.

rybka

Nasiona lnu (siemię lniane) Zawierają one stosunkowo dużo białka i tłuszczu, ale smakują w zasadzie tylko kanarkom i innym małym ziarnojadom. Siemię lniane powinno stanowić około 1% mieszanki ziaren, przy czym musi być bardzo dobrej jakości. Łatwo je kupić na bazarach, a nawet w aptekach, trzeba jednak dbać, by było nie zanieczyszczone, błyszczące i świeże. Kupowane na bazarach dość często jest zanieczyszczone odchodami gryzoni, więc warto je dokładnie obejrzeć przed zakupem. Nasiona lnu są pokarmem dietetycznym, zjadanym przez ptaki tylko w niewielkiej ilości i okresowo. Warto jednak, aby zawsze znajdowały się w mieszance. Hodowcy kanarków zwiększają ich udział w okresie pierzenia się ptaków i uważają, że ma, ono korzystny wpływ na jego przebieg i jakość nowego upierzenia ich podopiecznych.

Uwaga: Jesteś profesjonalistą i kupujesz duże ilości zadzwoń 500-234-374
a otrzymasz super ofertę.

Towar sprzedawany jest na kilogramy.