Cena:155,00PLN
Ilość: szt.
Producent:
Strzykawka automatyczna ECO- MATIC o pojemności 0,3 ml jest produktem niemieckiej firmy Henke Sass Wolf -HSW. Posiada mechanizm automatycznego samouzupełniania ustalonej dawki leku z zamontowanej na specjalnym trzpieniu butelki.

Strzykawka wykonana jest z tworzywa sztucznego na bazie nylonu, natomiast głowica z metalu. Tego typu materiały zapewniają niezwykłą trwałość i wytrzymałość produktu, jednocześnie pozwalając na utrzymanie czystości i higieny na najwyższym poziomie. Automatyczne dozowanie strzykawki pozwala na wykonanie wielu szczepień bądź zastrzyków bez męczenia rąk. Innowacyjny i nowoczesny kształt sprawiają, że strzykawki ECO- MATIC są coraz częściej wybierane przez hodowców i weterynarzy.

Strzykawka o pojemności 0,3 ml jest idealna do zastosowania dla niedużych zwierząt np.: psów, kotów, drobiu, gryzoni czy ptactwa.
Strzykawki ECO- MATIC posiadają specjalny kształt, dzięki któremu przeprowadzenie dużej akcji szczepień nie stanowi problemu. Dodatkowo ogromnym ułatwieniem jest automatyczne i precyzyjne dawkowanie medykamentu.

Strzykawka posiada mocowanie Luer lock można, więc dopasować do niej igły dostępne w aptece bądź specjalistycznych sklepach.

Szczególnie polecamy igły weterynaryjne wielorazowego użytku produkcji niemieckiej HSW.


Informacje dodatkowe o produkcie:

Kolor szary - widok załączona fotografia
Rozmiar pojemność 1ccm, dawkowanie bezstopniowe od 0,1 do 0,3ml . Mocowanie igły na gwint lub Luer-Lock
Materiał wytrzymałe materiały - najwyższej jakości tworzywa sztuczne
Opakowanie sprzedawane na sztuki