Cena promocyjna:1,80PLN 1,60PLN
Ilość: szt.
Producent:
Stan:Nowy
Profesjonalne gniazdko do wysiadywania jaj przez małe ptaki egzotyczne. Gniazdo przeznaczone jest przede wszystkim dla kanarków, papużek oraz innych małych egzotycznych ptaków hodowlanych. W gnieździe lęgowym dla kanarków samica będzie mogła spokojnie i wygodnie wysiadywać jajeczka, co jest bardzo ważne aby pisklęta wykluły się silne i zdrowe.

Misa lęgowa dla ptaszków ma średnicę 87 mm i głębokość 45mm. Wykonana jest w całości z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. W dnie przygotowane zostały specjalne o wory, które mają za zadanie wentylować gniazdo do wysiadywania jajeczek. Dzięki temu ściółka przez cały okres klucia się papużek pozostanie sucha i nie ma ryzyka rozwoju pleśni czy grzybów. Zaleca się aby wnętrze gniazda było wyściełane wkładem z juty lub matami z włókien kokosowych.

Misa do wysiadywania jajeczek przez kanarki montowana jest do klatki lub siatki przy pomocy bardzo mocnych i wytrzymałych uchwytów. Do siatki zgrzewanej lub ściany montowane jest tylko płytka do zawieszania gniazda. Samo gniazdo wsuwane jest w zaczepy płytki i w każdej chwili może być zdejmowane. Zastosowanie tego typu mocowań sprawia że gniazdo będzie zawsze stabilnie i pewnie wisieć w klatce i jajeczka czy pisklęta będą zawsze bezpieczne.


Wymiary gniazda lęgowego dla ptaków egzotycznych:
    • średnica: 87 mm

    • głębokość: 45 mm

    • odległość misy od uchwytu: 10 mm

  • uchwyt montażowy: 80 x 27 mm

Kupujący ten produkt kupili także: