Gniazdko lęgowe kanarek małe szer 87 mm

Gniazdko lęgowe kanarek małe szer 87 mm
Gniazdko lęgowe kanarek małe szer 87 mmGniazdko lęgowe kanarek małe szer 87 mmGniazdko lęgowe kanarek małe szer 87 mm
Kod produktu: D 6
Producent:
Polmark
Stara cena:1.80PLN
Cena promocyjna:1.60PLN
Dostępność:duża
Ilość: szt.
Stan:Nowy
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Profesjonalne gniazdko do wysiadywania jaj przez małe ptaki egzotyczne. Gniazdo przeznaczone jest przede wszystkim dla kanarków, papużek oraz innych małych egzotycznych ptaków hodowlanych. W gnieździe lęgowym dla kanarków samica będzie mogła spokojnie i wygodnie wysiadywać jajeczka, co jest bardzo ważne aby pisklęta wykluły się silne i zdrowe.

Misa lęgowa dla ptaszków ma średnicę 87 mm i głębokość 45mm. Wykonana jest w całości z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. W dnie przygotowane zostały specjalne o wory, które mają za zadanie wentylować gniazdo do wysiadywania jajeczek. Dzięki temu ściółka przez cały okres klucia się papużek pozostanie sucha i nie ma ryzyka rozwoju pleśni czy grzybów. Zaleca się aby wnętrze gniazda było wyściełane wkładem z juty lub matami z włókien kokosowych.

Misa do wysiadywania jajeczek przez kanarki montowana jest do klatki lub siatki przy pomocy bardzo mocnych i wytrzymałych uchwytów. Do siatki zgrzewanej lub ściany montowane jest tylko płytka do zawieszania gniazda. Samo gniazdo wsuwane jest w zaczepy płytki i w każdej chwili może być zdejmowane. Zastosowanie tego typu mocowań sprawia że gniazdo będzie zawsze stabilnie i pewnie wisieć w klatce i jajeczka czy pisklęta będą zawsze bezpieczne.


Wymiary gniazda lęgowego dla ptaków egzotycznych:
  • średnica: 87 mm

  • głębokość: 45 mm

  • odległość misy od uchwytu: 10 mm

 • uchwyt montażowy: 80 x 27 mm