Cena:32,86PLN
Ilość: szt.
Producent:
Karmidełko dla gołębi z ruchomym mostkiem podziałowym 25 cm
Karmidło na sypką paszę i ziarno dla gołębi pocztowych i ozdobnych wyposażone w otwieraną kratkę podziałową. Karmidełko na paszę dla gołębi na wymiary całkowite 25x13x14cm (dł. x szer. x wys.). Krawędź misy znajduje się na wysokości 5,5 cm dlatego nadaje się również jako karmidełko dla młodych gołębi.
Koryto dla gołębi wykonane jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które jest odporne na wilgoć, duże wahania temperatur oraz jest bardzo wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne czy pękanie. Brzegi karmidła korytkowego dla gołębi zapobiegają wysypywaniu paszy na ziemię czy ruszta podłogowe w gołębniku.
Karmidełko dla gołębi przystosowane jest do podawania pasz czy mieszanek mineralnych w różnego typu gołębnikach, wolierach czy klatkach hodowlanych. Posiada pojemną i szeroką misę na ziarno, która osłonięta jest specjalnym mostkiem podziałowym. Kratka dzieli korytko na paszę na 5 stanowisk o szerokości 5cm z jednej i z drugiej strony karmidła. Dzięki temu gołębie nie będą wchodzić do środka misy ani rozgrzebywać czy przebierać karmy. 

Kupujący ten produkt kupili także: