Karmidełko do cel podwójne na listwie niebieskie
Karmidełko do cel podwójne na listwie niebieskie
Cena:3.50PLN
Ilość: szt.
Producent:
Stan:Nowy

Podwójny karmnik z mocowaniem do klatki lub celi służy jednocześnie do pojenia i karmienia gołębi pocztowych. Zbudowany jest on z następujących części: -uchwytu mocującego cały karmik do klatki,
-dwóch korytek zbiorczych na wodę lub pokarm,
-niebieskich obwódek z łagodnym wykończeniem krawędzi górnych pojemników, zapobiegającemu skaleczeniu głowy gołębi podczas pobieraniu pokarmu i wydostawania się jego zawartości na zewnątrz.

Prezentowane podwójne poidełka głównie stosuje się w klatkach używanych podczas wystaw lub lotów gołębi pocztowych, gdy zachodzi potrzeba ich przewozu. Pojemniki na wodę i paszę dla gołębi tego typu popularnie stosuje się także do cel lęgowych w gołębnikach.

Montaż j pojników do gołębich klatek jest bardzo prosty, należy tylko przymocować uchwyt (za pomocą drucików lub małych wkrętów) i wsunąć oba korytka do specjalnie przystosowanych zaczepów.

Karmik podwójny z uchwytem do cel został wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, przez które doskonale widać stan zawartości pojemnika. Korytka posiadają następujące wymiary:
83 mm długości, 53 mm szerokości oraz 45 mm głębokości.

Kolory niebieski lub zielony.

Kupujący ten produkt kupili także: