Cena:36,04PLN
Ilość: szt.
Producent:
Farmwet

Mieszanka paszowa

Mieszanka paszowa uzupełniająca mineralna FARMITE PROTECT dla drobiu 1kg

Rewelacyjne działanie

Farmite Protect zapobiega inwazji ptaszyńca

✅ Ptaszyniec kurzy to ektopasożyt z rodziny roztocza, który stanowi poważne zagrożenie dla ptaków. Żeńskie osobniki ptaszyńca składają jaja w ukrytych miejscach, takich jak szczeliny klatek, otwory i pęknięcia w ścianach, szpary podłóg, ściółka oraz miejsca łączenia blach. Warunki optymalne dla cyklu rozwojowego ptaszyńca to temperatura około 20°C i wilgotność na poziomie 70%. Temperatura poniżej tego poziomu powoduje wydłużenie czasu rozwoju ptaszyńca.

✅ Aby skutecznie zwalczać ptaszyńca kurzego, zaleca się stosowanie Farmite PROTECT, który zapewnia wiele korzyści:

✅ Wygoda: Podczas stosowania Farmite PROTECT nie ma potrzeby usuwania ptaków. Nie wymaga to również wyspecjalizowanego zespołu do przeprowadzania oprysków lub innych skomplikowanych działań.

✅ Bezpieczeństwo: Produkt Farmite PROTECT jest naturalny i nie przechodzi do jaj. Dzięki temu nie ma możliwości wytworzenia oporności ptaszyńca na ten produkt.

✅ Ekonomiczność: Stosowanie Farmite PROTECT przyczynia się do poprawy parametrów produkcyjnych, takich jak nieśność oraz lepsze wykorzystanie paszy. Dzięki temu można osiągnąć lepsze wyniki produkcyjne, jednocześnie zwiększając efektywność ekonomiczną.

✅ Farmite PROTECT to skuteczne rozwiązanie, które pomaga zwalczać ptaszyńca kurzego, jednocześnie zapewniając wygodę, bezpieczeństwo i korzyści ekonomiczne dla producentów drobiu.

 

kokcidin-farmerski-1


Stostowanie

Produkt podawać dokładnie wymieszany z paszą pełnoporcjową w ilościach 1 - 1,5 kg / t paszy

Interwencja: 1 - 1,5 kg / t paszy przez 40 dni

Profilaktyka: 1 - 1,5 kg / t przez 7 - 14 dni w miesiącu

ciele-zdjecie-1