Cena:36,00PLN
Ilość: szt.
Producent:
Stan:Nowy

Naturaline Natural  -1 Ltr


Naturaline jest skoncentrowanym ekstraktem z piętnastu warzyw i ziół. Zawiera ona również ekstrakt, Echinazei, która podnosi ogólną odporność gołębia. Obok aktywnie działających części składowych ekstrakt ten zawiera liczne inne elementy, które wydobywają lecznicze własności leków i przyspieszają albo hamują ich przyswajanie przez układ trawienny. Warzywa i zioła przeznaczone do produkcji Naturaline są pieczołowicie dobierane pod kątem właściwego wpływu na drogi oddychania, układ trawienny i organy wydalania. Gołębie, które regularnie otrzymują Naturaline mają na piersiach różowe ciało tak, że można być pewnym, że ich krew jest oczyszczona z trucizny. Upierzenie jest błyszczące i aksamitne. Kolor i wygląd oczu mówią za siebie. To wszystko wskazuje, że gołąb jest w najlepszym zdrowiu. Jest on teraz bardziej odporny na choroby i jego osiągnięcia znacznie się poprawią.

Zastosowanie:

Stosowanie Naturaline jest szczególnie polecane w trakcie sezonu lotów, w okresie pierzenia i przy wodnistych odchodach spowodowanych adenovirozą.

W sezonie lotów:

Przez 10 dni na początku sezonu, jako forma kuracji, dodawać Naturaline do wody do picia. Następne dwa dni w tygodniu po powrocie z lotu.

W okresie pierzenia:

Jeden do dwóch dni w tygodniu.

Przy ostrym rozwolnieniu:

Spowodowanym adenovirozą lub paramyxovirozą. Naturaline zmieszaną z wodą do picia należy podawać codziennie tak długo, jak długo symptomy choroby się utrzymują.

Dla odstawionych młodych:

Naturaline zmieszaną z wodą do picia podawać przez 10 dni.

Dozowanie:

1 do 2 łyżek stołowych Naturaline na 1 litr wody.

Opakowanie : 1 ltr

Kupujący ten produkt kupili także: