Cena:22,00PLN
Ilość: szt.
Producent:
Stan:Nowy
Podstawowe parametry:

Rozmiar:

wysokość 27 cm, średnica podstawy 20 cm
szerokość rynienki 25 mm

Pojemność poidła:

3 L

Obwód poidła:

65 cm

Wysokość brzegu:

35 mm

Dodatkowe informacje:

zatrzask do mocowania zbiornika z misą
rączka do przenoszenia poidełka

Kolory:

jak na zdjęciu

Materiał:

wysokiej jakości tworzywo sztuczne

Opis Produktu:

Wysokiej jakości poidło odwracalne dla kur niosek, bażantów, przepiórek czy perliczek. Poidło ma pojemność 3l. Rynna z wodą ma średnicę 20 cm i głębokość 35 mm. Dzięki odpowiednio niskiej i płytkiej misie z wodą poidło świetnie nadaje się do pojenia piskląt i małego drobiu jak przepiórki. Nie ma ryzyka, że kurczęta będą wpadać do wody czy się potopią w rynnie.

Poidło dla kur jest typu syfonowego - odwracane w celu napełnienia wody. W misie przygotowane zostały uchwyty, dzięki czemu poidło po napełnieniu i postawieniu może być przenoszone bez obawy o wylanie się wody. U góry została przygotowana bardzo funkcjonalna rączka, za którą można wygodnie przenosić całe poidełko.

Poidło odwracalne dla przepiórek wykonane zostało z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, odpornych na promieniowanie UV i działanie temperatur w szczególności wpływu niskich temperatur. Dodatkowo aby zabezpieczyć wodę w poidle przed zamarzaniem w okresie zimowym jest ono przystosowane do montażu z bardzo wydajnymi podgrzewaczami podstawkowymi do poideł.

Kupujący ten produkt kupili także: