Szpachla 300mm -super wydajna

Szpachla 300mm -super wydajna
Producent:
Polmark
Cena:7.00PLN
Dostępność:duża
Ilość: szt.
Stan:Nowy
Ocena:
0.00 / 5 (0 głosów)
Bardzo przydatna i poręczna szpachelka do usuwania odchodów i pomiotu z klatek zwierzęcych. Szpachelka ma szerokość 30cm długość całkowitą 21cm. Posiada wygodny uchwyt do pracy wykonany z twardego tworzywa sztucznego. Dzięki temu usuwanie pomiotu z klatek dla gołębi idzie szybko i bardzo sprawnie. W uchwycie przygotowany został otwór do zawieszania narzędzia na ścianie lub na wieszaku.

Łopatka do czyszczenia klatek wykonana jest z nierdzewnej stali, co sprawia że metal nie zardzewieje ani nie zgnije w wyniku kontaktu nawet ze szkodliwymi odchodami od drobiu czy gołębi. Blacha ma grubość ok. 0,6mm i jest odpowiednio sztywna i mocna żeby móc usuwać nawet stwardniały i zaschnięty kurzeniec z rusztów podłogowych dla gołębi. Ręczna łopatka do czyszczenia klatek niezbędnym elementem wyposażenia każdego gołębnika czy hodowli np. królików w klatkach. Pozwana szybko i bezproblemowo pozbyć się odchodów z klatek czy cel z gołębiami.

W ofercie posiadamy szpachelki do usuwania odchodów zwierzęcych w rozmiarach od 16, 20 25 i 30cm szerokości. Dodatkowo są również dostępne skrobaki do czyszczenia gołębników ze sztylem do usuwania pomotu z dużych gołębników.